O MNIE

Joga zmieniła moje życie od pierwszych zajęć i od tamtej pory nie umiem bez niej żyć. Pierwsze godziny jogi dały mi cudowny relaks (którego nie znałam od lat), a systematyczna praca poprawę sylwetki (do ideału wciąż jeszcze daleko, ale postępy motywują do dalszej pracy:-)). Na własnej skórze doświadczyłam, że joga wpływa na wiele aspektów zdrowia psychofizycznego, tj. pracę układu oddechowego, kostno-mięśniowego, nerwowego, pokarmowego, a nawet hormonalnego. Jednym słowem, moje życie nabrało innych barw, a ja poznałam jak niedużo potrzeba by cieszyć się każdym dniem. Teraz chcę te "odkrycia" przekazywać innym.

Od 2017 roku jestem Instruktorem Rekreacji Ruchowej o specjalności Hatha Joga (kurs organizowany przez Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Toruniu). W 2019 roku ukończyłam studia podyplomowe o kierunku Joga i Relaksacja na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, a od 2020 roku jestem także Instruktorem Pilatesu Core. Ponadto nieustannie staram się poszerzać swoją wiedzę oraz śledzić poczynania Stowarzyszenia Jogi Akademickiej (kopalni wiedzy i badań naukowych nad jogą).


Mądrość życiowa, którą uwielbiam:

"Twoja siła jest proporcjonalna do umiejętności relaksowania się"
[David Allen]

fot. Anita Bartlejewska

Dziękuję za piękne zdjęcia...

KONTAKT

W razie pytań zapraszam do kontaktu
Tel.: 781320963
asananamacie@gmail.com


Administratorem danych osobowych jest AsanaNaMacie.pl. Dane wpisane w formularzu kontaktowym lub w wiadomości email będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności.
Polityka Prywatności.
Copyright © 2019 AsanaNaMacie.  All Rights Reserved
Copyright © 2019 AsanaNaMacie Beata Walkiewicz.
All Rights Reserved